بیمیتو

بیمیتو در فناوری اطلاعات شبکه خبر

در تاریخ چهارم بهمن‌ماه سال 95 بیمیتو در برنامه فناوری اطلاعات شبکه خبر به‌عنوان سامانه پیشرو در مقایسه و خرید آنلاین بیمه معرفی شد. در این برنامه که به بررسی تأثیرهای اینترنت بر چرخه اقتصادی و همچنین نقش عوامل اصلی اقتصاد از تولیدکنندگان و واسطه گران گرفته تا مصرف‌کنندگان می‌پردازد؛ تیم بیمیتو از نحوه به‌کارگیری این پدیده نوین در صنعت بیمه سخن گفتند.

بیمیتو چه سهمی در تجارت الکترونیک دارد؟

حامد ولی پوری مدیرعامل شرکت بیمیتو در فناوری اطلاعات بیان کرد که یکی از اتفاقات مهم اقتصادهای بزرگ، میزان سهم تجارت الکترونیک از بازار آن‌ها است که در کشور خودمان نیز این سهم رو به افزایش است.

آیدین محمدحسینی، از مؤسسان بیمیتو، با بیان این‌که در سال گذشته حدود 4.5 تریلیون دلار روی تجارت الکترونیک سرمایه‌گذاری شده است، اهمیت این بازار نوین و درحال‌توسعه را خاطرنشان کرد.

بیمه شخص ثالث

بیمیتو چیست؟

حامد ولی‌پوری در مورد علت انتخاب صنعت بیمه برای ورود به عرصه تجارت الکترونیک بیان کرد که علیرغم قدمت بیمه در ایران هیچ‌گونه راه‌کاری برای تبدیل این صنعت به یک بازار الکترونیک اندیشیده نشده بود. ازاین‌رو به دنبال راهی بودیم که بتوانیم تمامی اطلاعات موردنیاز افراد برای خرید بیمه را در اختیار متقاضیان بگذاریم و با توجه به پتانسیل‌ها و امکانات اینترنت، خرید بیمه را در بستر فضای مجازی پیاده‌سازی کردیم تا مردم به‌تمامی اطلاعات به‌صورت دسته‌بندی شده دسترسی داشته باشند.

از طریق بیمیتو می‌توان به تمامی اطلاعات فروش شرکت‌های بیمه دسترسی داشت.

محمدحسینی ادامه داد: این وب‌سایت طی فرآیندی ساده موجب سهولت در پرداخت وجوه و کاهش واسطه و هزینه، کاهش سفرهای درون‌شهری و از همه مهم‌تر شفافیت در خرید شده است.

در پایان آیدین محمدحسینی به توضیح روند خرید بیمه از وب‌سایت بیمیتو پرداخت که شامل ورود اطلاعات، مقایسه قیمت و کیفیت، پرداخت و تحویل بیمه‌نامه در محل می‌باشد.

بیمه بدنه

بیمیتو موجب سهولت در پرداخت وجوه، کاهش واسطه و هزینه، کاهش سفرهای درون‌شهری و از همه مهم‌تر شفافیت در معامله شده‌است.

مشاهده گزارش کامل برنامه فناوری اطلاعات شبکه خبر از بیمیتو:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
برای دریافت پیشنهادهای ویژه شرکت‌های بیمه و آخرین اطلاعات بیمه‌ای، ایمیل خود را وارد کنید